Hotspot Shield Nasıl Kullanılır

Hotspot Shiedl Nasıl KullanılırÖzellikle ülkemizde son yıllarda fazlaca yasaklanmaya başlanan siteler artık insanları farklı arayışlara itmektedir. Çok değişik programlar ile yasaklı sitelere girmek mümkün olabiliyor. Bu anlamda başarılı olabilen çok az sayıda program vardır.

Hotspot shield de bunlardan biridir. Bu kaliteli program kurulduktan sonra yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz artık. Hotspot shield nasıl kullanılır sorusunun cevabına gelirsek program indirildikten sonra bilgisayarın hemen alt tarafında programın simgesi gelecektir.

O simge eğer yeşil renkte ise artık sadece bir tık ile dilediğiniz siteye kısa sürede giriş yapabilirsiniz. Bu durumda internet Explorer veya mozilla firefox uygulamasını kullanarak istediğiniz siteye girebilirsiniz. Ayrıca bu program ip adreslerini değiştirdiği için maçları da izleme imkanına sahip oluyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>